Aktuality

peklo 1 20171204 1789456036Ve středu 29.11. vyjely děti z 1.A a 1.B na exkurzi do Pekla. A protože se blíží doba, kdy chodí čert, anděl a Mikuláš, měli byste vědět, že jedno peklo s čerty se nachází v bývalém dolu Marie na Březových horách v Příbrami. Po cestě autobusem se děti posilnily svačinkou u hřejícího krbu a pak se po třídách vydaly dlouhou štolou, kde na cestu tmou svítila jen malá světýlka.

Cestou se potkaly s Permoníkem i samotnými umouněnými a strašlivými pekelníky. Pěkně nás všechny vystrašili. Po pekle jsme pak na povrchu zemském vyšli několik pater do nebe, kde nás přivítali andělíčci, Mikuláš a Svatý Petr. Jak to, že Svatý Petr o nás toho tolik věděl ? Několik dětí tady i slibovalo: „ Já se polepším“.

Paní učitelky Dana, Monika Ho., Hanka a Eva