Aktuality

strasidlo 1 20171102 1265991384Poslední říjnový večer navštívila naší školu halloweenská strašidla. Těmi byli žáci 9. třídy, kteří pro naše malé děti z 1.A,1.B a 2.B připravili správný strašidelný program. Pod vedením velkých kamarádů si malí na jednotlivých stanovištích například dlabali dýně, okusovali jablka zavěšená na provázku, malovali obličeje na balónky, odpovídali na často i vtipné kvízové otázky.

To vše proběhlo po společném setkání v klubíku, kde si všechna řádně vystrojená strašidla spolu zařádila, zatancovala pod vedením animátorky Káji a také zazpívala. Po všech aktivitách se prvňáčci a druháci vydali chodbami ponořenými do tmy. Celou cestou je provázela světýlka a samozřejmě také strašidla. Všichni byli odvážní a tak nakonec dorazili do školní jídelny, kde vypukl večírek plný dobrého jídla od našich kouzelných maminek. Pak už byl nejvyšší čas zalézt si do spacáků, položit hlavu na polštář a usínat s vědomím, že to houkali a kvíleli deváťáci a strašidlo neexistuje. Ale co když tu přece jenom je?

Paní učitelky Monika H., Dana, Táňa, Jana C.