Statistika návštěvnosti

DnesDnes72
VčeraVčera101
Tento týdenTento týden547
Tento měsícTento měsíc2999
Od 1.9.14Od 1.9.14255786
Vaše IP: 23.20.8.41

Nejbližší události

Žádné události

PřihlášeníVítr ve vlasech

kon 1 20170627 1953302420Dnešní putování 1. A vedlo za poznáním. Do batůžku jsme museli kromě svačiny ještě přibalit notnou dávku odvahy. čekalo nás setkání s trochu většími mazlíčky, než máme většina doma. S koníky. Nejprve jsme se dozvěděli, z čeho všeho je složeno koňské tělo a jak odpočívá, co žere. Potom jsme se s nimi skamarádili a šlo se jezdit.

V sedle jsme se i učili rovnováze, zkoušeli nejrůznější cviky.
Svezli jsme se všichni a děsně se nám to líbilo! A protože k jízdě patří i následná péče o koníka, ještě jsme se naučili je hřebelcovat. To jim bylo moc přijemné.
Abychom se s nim rozloučili jak se patří, nakrmili jsme je donesenou mrkvičkou, jablky, banány a suchými rohlíky. Nenechali ani drobek!
Vzhledem k tomu, že naše paní trenérka je i cvičitelka asistenčních psů, seznámila nás i s touto službou. Přivedla nádherného psího prcka jménem Sanny a vysvětlila nám, jaký kus práce je potřeba odvést, aby psí asistent uměl třeba člověka obléct a svléct, podat vše ze země či upozornit neslyšícího. Sanny byl děsně roztomilý! Nevěříte? Tak abyste nám věřili, pusťte si zítra ráno Snídani s Novou a přesvědčíte se sami. :-)

Zapsala AA

zpět

Náhodný článek

Převážně zataženo

27°C

Praha

Převážně zataženo

Vlhkost: 39%

Vítr: 6.44 km/h

  • 21 .7. 2017

    Rain 29°C 17°C

  • 22 .7. 2017

    Bouře 26°C 20°C

Upozorňujeme, že tento web vyžaduje cookies, aby správně fungoval, ale neuchovávají se žádné konkrétní informace o vás osobně. Používáním těchto stránek souhlasíte s využitím cookies.