Statistika návštěvnosti

DnesDnes72
VčeraVčera101
Tento týdenTento týden547
Tento měsícTento měsíc2999
Od 1.9.14Od 1.9.14255786
Vaše IP: 23.20.8.41

Nejbližší události

Žádné události

PřihlášeníŠvP Borová u Poličky

1 den 1 20170618 1785840515V sobotu 17.6. jsme kolem 12 hodiny společně se třídou 4.B a 5.A vyrazili do Borové u Poličky, kde se chystáme prožít krásný týden. Počasí nám zatím moc nepřeje, je zataženo, to ale naší náladu nemůže pokazit.
Areál, Mapa, Počasí

Stačili jsme se ubytovat v apartmánech, rozdělit do družstev, ve kterých budeme celý týden soutěžit. Seznámili jsme se s pravidly a programem, který nás tady čeká. Je tady nádherná příroda, les,rybníky a i v areálu spousta možností pro hry a zábavu.. Máme za sebou první soutěž a čeká nás postel a první noc. Prý co se první noc zdá, tak se vyplní.Těšíme se na zítra.

Škola v přírodě den 2.
Ráno jsme se probudili do krásného letního dne.Hned ráno jsme vyrazili do lesa, kde jsme plnili první hru.Příroda krásná, našli jsme i houby a u rybníka se i pořádně vyřádili.Po obědě jsme vyzkoušeli místní trampolíny, zaplavali a zaskákali si v bazénu a čekal nás první sportovní turnaj- ve stolním tenisu.Večer se již rozdávaly první medaile a zahráli jsme si na schovnu. Mělo to všechno jednu jedinou chybu- že to strašně rychle uteklo. A tak se zase těšíme, co nás čeká zítra.

Borová u Poličky- třetí den

Ráno nás probudilo sluníčko a některé děti  společně s panem učitelem Martinem vyběhli po lesní pěšině k rybníku a zahájili tak dnešní sportovní den. Po snídani nás čekal hlavně bazén a  v něm  soutěže započítávané do družstev. Plavali jsme nejen štafetu ale závodili i v rychlostním plavání..Odpoledne jsem si zaskákali na trampolínách, zahráli karty a někteří z nás se vydali na malé nákupy..Po večeři nás čekalo další rozdělování medailí- tenokrát za plavání a společné hodnocení celého dne. Večer je ve znamení rozlučky páťáků, minidiskotéky a chystáme se na zítřejší soutěž ,,O pohár tety Kateřiny“.

Borová u Poličky- den čtvrtý

Dnešní den opět většina z nás zahájila během a malou rozcvičkou. Je pravda, že sil už trochu ubývá a spáčů přibývá. Nádherné počasí od rána lákalo k vodě a tak jsme využili bazénu a věnovali se převážně hrátkám ve vodě. Po obědě, abychom si trochu odpočinuli od horka, jsme šli do lesa, kde je lanové centrum. Tam jsme vyzkoušeli své dovednosti a fyzickou zdatnost a v družstvech jsme soutěžili o další bodíky. Po večeři jsme se utkali o,,Pohár tety Kateřiny, který vyhrál Honzík Valoušek. Druhá byla Jessika a třetí Jovan. I oni svému družstvu přinesli další body. Vzhledem k tomu, že díky rodičům se nám sešlo pěkné množství cen pro děti, první tombola mohla proběhnout již dnes a na každého čekalo nějaké překvapení. Závěr dnešního dne pak patřil hodnocení a fotbalovému utkání našich kluků se základní školou ze Slavkova u Brna. Nutno říct, že naše děti opravdu fandit umí.

Borová u Poličky- den pátý

Dnešní den začal zase běháním. Sluníčko od rána vykukovalo a tak jsme se hned po snídani vrhli do bazénu. Ten se tady v Borové stal naším největším kamarádem.Dopolede jsme ještě stihli turnaj v minigolfu. Polední klid trávili někteří z nás zase u bazénu a někteří se připravovali na fotbalové utkání. To začalo po 16 hodině.Zvítězilo družstvo Toma, druhé družstvo Máti a bronzové medaile patřily družstvu Honzíka V. Vědomostní soutěž ,,Milionář“ a pohár vyhrála tentokrát Jessika. Pro některé milým překvapením byla již druhá tombola. Závěr dnešního dne pak patřil večernímu koupání, které si všichni moc užili.Děti skákaly a dováděly v osvětleném bazénu a my s Martinem na břehu trnuli, aby se jim nic nestalo.Všichni přežili a tak teď už jen rychle umýt, hupky dupky do pelechu a zítra v sedm- začíná další –bohužel už poslední den.Tak ať si ho skvěle užijeme!!!

Borová u Poličky- den poslední

Dnešní den byl opět jako malovaný. Ráno budíček v sedm hodin a po snídani vlak a odjezd do Poličky. Tam jsme si prohlédli nejen náměstí, ale zavítali jsme i do kostela svatého Jakuba,abychom se podívali a dozvěděli  něco o jednom našem hudebním skladateli, který se zde narodil a ve vysoké věži žil- Bohuslavu Martinů. Museli jsme vyšlapat 192 schodů, ale my trénovaní jsme to zvládli celkem v pohodě. Výhled z věže také stál za to, viděli jsme celé okolí Poličky a opevnění i hradby nádherné- určitě to stálo za to. A jaký by to byl výlet bez závěrečné zmrzliny. Na náměstí byly i trhy, takže kdo si ještě nechal peníze, mohl i nakupovat .Zpátky vlakem jsme dorazili ve dvě hodiny a celé odpoledne trávili jak jinak, než v našem oblíbeném bazénu. Večer byl také plný očekávání a napětí.Došlo k vyhlašování soutěže družstev, turnaje v minigolfu,vyhodnocení bodování a volili jsme také sympaťáka Poličky- ze 4. třídy zvítězila Andrejka a z 5.třídy Kája. Po vyhodnocení následoval táborák s opékáním buřtů a večer naše oblíbená diskotéka. Trochu nám ji překazila místní bouřka, která se Poličkou přehnala a pak paní učitelka, která v deset zavelela,, děti, hajdy do peřin“Doufáme, že se tady dětem s námi líbilo a užili si to. Že jsme je moc neprudili a oni se nenudili.To bylo našim hlavním cílem. Zítra  v deset hodin- odjezd domů .Děti se samozřejmě na Vás moc těší.

 

zpět

Náhodný článek

Převážně zataženo

27°C

Praha

Převážně zataženo

Vlhkost: 39%

Vítr: 6.44 km/h

  • 21 .7. 2017

    Rain 29°C 17°C

  • 22 .7. 2017

    Bouře 26°C 20°C

Upozorňujeme, že tento web vyžaduje cookies, aby správně fungoval, ale neuchovávají se žádné konkrétní informace o vás osobně. Používáním těchto stránek souhlasíte s využitím cookies.