Statistika návštěvnosti

DnesDnes72
VčeraVčera101
Tento týdenTento týden547
Tento měsícTento měsíc2999
Od 1.9.14Od 1.9.14255786
Vaše IP: 23.20.8.41

Nejbližší události

Žádné události

PřihlášeníVolby do rady školy

Děkujeme všem, kteří se aktivně zúčastnili výběru kandidátů do voleb. Ze 135 vrácených lístků vzešlo 9 kandidátů, z toho mají zájem o práci v RŠ 4 rodiče. Jejich krátké představení uvádíme.

Dobrý den.
Jmenuji se Hana Zacharová. Narodila jsem se v roce 1975 v Praze. V této škole mám 2 děti, a to v 1. a ve 3.třídě. Podle mých dětí a jejich kamarádů je teď asi nejvíc trápí nevybavenost venkovního hřiště a na to bych se chtěla nejvíce zaměřit. Předem děkuji za podporu. Hezký den. Hana Zacharová

Darina Czakon, Projektová Ředitelka -Klinické studie
Dobrý den, jsem maminkou Nicolase 3.A. a Marcuse 5.B se ZŠ Jánského mám zkušenosti za poslední 4 roky docházky mých synů. Mám myslím dobrý přehled o aktivitách školy a také o kontaktních osobách.
Na ZŠ Jánského jsem se aktivně podílela na následujícím:
- vybavení nové třídy pro prvňáčky
- organizace stánků Vánočního Jarmarku
- zlepšení poměrů v družině
- projekt Edison - ubytování studentů
- zlepšení chodu školní jídelny
Považuji se za velmi akční osobu a vztahy a postupy školy, kam svěřuji své dva největší poklady mně nenechává často chladnou. Aktivně se zajímám o vztahy mezi žáky.
Za posledních 20 jsem posbírala manažerské schopnosti na několika vedoucích pozicích, mám dobrý přehled o legislativě, charitě a o mezinárodním dění. Pocházím z učitelské rodiny, kde vzdělání a nové postupy jsou na přetřesu neustále. K mým silným vlastnostem patří "dotahování".
K mým nápádům, jak zlepšit pobyt našich dětí v ZŠ Jánského patří:
- zapojení do mezinárodních projektů, které rozvíjejí povědomí dětí typu: Edison, debatní liga, Eko projekty, Literární akce
- vyčlenění prostoru ve škole pro úschovu kol a koloběžek, zavedení stojanů
- zavedení kamerového systému v prostoru šaten
- zlepšení kvality stravování
- dohled nad co nejúčinnějším zapojením a čerpáním dotačních a grantových programů určených na podporu sportovních, kulturních a jiných aktivit pro ZŠ
Přeji Vám všem krásná vysvědčení a léto
Darina Czakon

ING. PAVEL NĚMEC
• 43 let
• Ženatý, 2 děti
• Na ZŠ Janského mám syna v 1. ročníku
• Zaměstnání: člen vedení, prokurista, ve společnosti SG Equipment Finance s.r.o. (člen finanční skupiny Komerční banky) zodpovědný za řízení a schvalování rizik spojených s financováním podnikatelských subjektů
• Důvodem mé kandidatury do rady školy je dlouhodobý zájem (jeden syn v současnosti navštěvuje 1. ročník, druhý syn v blízké budoucnosti nastoupí do 1. ročníku) na pokračování vysoké kvality výuky našich dětí
• Hlavními cíli mé kandidatury jsou:
1. Zajištění péče o dobré jméno školy mezi rodiči, pedagogy a zřizovatelem a dlouhodobou udržitelnost tohoto dobrého jména.
2. Kvalitní výuka cizích jazyků.
3. Snaha o obnovu a vylepšení venkovní sportovní infrastruktury školy.
4. Zajištění a udržení kvality výuky na obou stupních školy.

Jmenuji se Jana Shweiki a je mi 36 let. Mám dva syny, z nichž starší chodí do druhé třídy a mladší bude od září ve školce předškolákem. Pracuji na Úřadě městské části Praha 5 od roku 2001, s šestiletou pauzou na děti.
Ráda bych se podílela na lepší vizitce školy, aby se rodiče nebáli svěřit své děti právě k nám; na vyjednávání s úřady ohledně lepšího prostředí školy a blízkého okolí; na společenských akcích.
Děkuji
Jana Shweiki

 

zpět

Náhodný článek

2.A
Převážně zataženo

27°C

Praha

Převážně zataženo

Vlhkost: 39%

Vítr: 6.44 km/h

  • 21 .7. 2017

    Rain 29°C 17°C

  • 22 .7. 2017

    Bouře 26°C 20°C

Upozorňujeme, že tento web vyžaduje cookies, aby správně fungoval, ale neuchovávají se žádné konkrétní informace o vás osobně. Používáním těchto stránek souhlasíte s využitím cookies.